-Nasıl üye olabilirim?

Üye Ol bölümünde senden istenen bilgileri doldurduğunda, mail adresine ve cep telefonuna gelen aktivasyon linklerini onaylayarak Kullanıcı Profil Sayfasına yönlendirildiğinde üyelik işlemin tamamlanmış olacak. Unutma ! E-posta ve SMS aktivasyon işlemlerini tamamlamış olman gerekiyor.

 

-Neden T.C. Kimlik numaramı istiyorsunuz?

Ödülün banka hesabına yatırılacağı zaman adına düzenlenecek gider pusulasında belirtileceği için T.C. Kimlik numaranı bilmemiz gerekiyor. Ayrıca banka ödemelerinde T.C. Kimlik numaranı bildireceğiz.

 

-Kazandığım ödülden her hangi bir kesinti yapılacak mı?

Hayır. Ödül talebinde bulunduğunda adına düzenlenecek olan gider pusulası ile kazancın vergilendirilecek ve vergi tutarı tarafımızca karşılanacak. Bu işlem gider pusulası ile Vergi Dairesine bildirilecek.

 

-Ne kazanırım?

Anketleri başarılı şekilde tamamladığında anket değeri kadar TL ödülü kazanırsın.

 

-Kazandığım TL ödülünü nasıl alabilirim?

Başarılı anketler karşılığı kazandığın ödül toplamı 20 TL’ye ulaştığında profil sayfandan para çekme talebinde bulunman gerekiyor. Ödül tutarı adına açılmış bir banka hesabına Havale/EFT yoluyla gönderilecek. Unutma! Banka hesabının sana ait olması gerekiyor. Ödemeler, para çekme talimatı verdiğin günden 2-3 iş günü sonra hesabına yatırılacaktır.

 

-Anketin başarılı veya başarısız tamamlandığını nasıl anlayacağım?

Anket seni ilgili bilgilendirme sayfasına yönlendirecek. Anketi başarılı şekilde tamamladığında anket başarılı şekilde tamamlandı ibaresinin bulunduğu sayfaya yönlendirilirsin. Ancak kotanın dolduğu yani gerekli kişi sayısının tamamlandığı veya anket için uygun kriterlere sahip olmadığın durumlarda da yine bu ibarelerin göründüğü sayfa karşına çıkacak. Ayrıca profil sayfanda bulunan Anketler bölümünden anket sonuçlarını takip edebilirsin.

 

-Yeni anket yayınlandığını nasıl öğrenebilirim?

Yeni anketler yayınlandığında aplikasyon üzerinden bildirim alacaksın, ayrıca mail ve SMS ile de seni bilgilendireceğiz.

 

-Pragma Panel'e arkadaşlarımı davet edebilir miyim?

Evet. Pragma Panel'e arkadaşlarını davet edebilirsin. Arkadaşların üyelik formunu doldurduktan sonra E-posta ve SMS doğrulamalarını yaparak kayıt işlemini tamamladığında hesabına 1 TL yüklenecek. Referans koduyla 10 kişi davet edebilirsiniz.

 

-Herhangi bir problemle karşılaştığımda size nasıl ulaşacağım?

Sitemizde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize istediğin zaman ulaşabilirsin.

 

-Üyeliği iptal edebilir miyim?

Evet istediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin. destek@pragmapanel.com adresinden veya Whatsapp Destek Hattı'ndan bilgi vermen yeterli.

ÜYE OL